אודות

נעים מאוד, שמי נעמה יונגר, מאז שאני זוכרת את עצמי תמיד עיצבתי וציירתי. בתיכון עיצבתי את הלוגו הראשון שלי לקבוצה בה הייתי חברה בפנימיה בויצ"ו, שם למדתי במגמת עיצוב אופנה. דרך המקצוע נחשפתי לתולדות האמנות, להשפעות, להשראות ולדרכי חשיבה עיצובית.
במהלך הלימודים בתיכון מאוד אהבתי לצלם. הייתי לוקחת את בנות כיתתי, מזוודה עם בגדים, מצלמה וחתיכת קלקר כפרוז'קטור והייתי מצלמת אותן בכל מיני בתים נטושים ברחובות והסביבה. שנים אחר כך למדתי לתואר הנדסאי לצילום, ובמהלך הלימודים המרצה שלי דחף אותי לעשות הסבה לעיצוב. מאז עברו 15 שנים שבהן עבדתי כמעצבת שכירה במספר מקומות. בשנים אלו נחשפתי למגוון רחב של בעלי עסקים, עיצבתי מוצרים שונים מפרינט ועד ווב ללקוחות מגוונים ולעסקים קטנים וגדולים. לאחר לימודי הצילום עשיתי השלמה באוניברסיטה הפתוחה ללימודי תקשורת ואמנות, ולימודי חוויית משתמש (UX) מטעם הטכניון.
כיום אני ממתגת עסקים, מאפיינת ומעצבת נראות עיסקית לדפוס ולדיגיטל, ומעבירה ארגונים, קבוצות וחברות סדנאות חשיבה עיצובית. אני מביאה איתי לסטודיו שלי את כל הניסיון שצברתי, ובעיקר את האהבה לעשייה.
הגעה לתוצרים מדויקים שלקוחותיי שלמים עמם לחלוטין היא ערך עליון בשבילי. לכן, אני מבצעת מחקר מקיף ולומדת על כל עסק שמגיע אליי, על השירותים שלו ועל המתחרים שלו בארץ ובעולם. כך אני מצליחה להבין היטב את הצרכים, את השפה ואת הכיוון אליו העיצוב יתפתח ובסופו של התהליך לתמצת את כל אלו לתוצר ויזואלי שהוא לא רק יפה, אלא גם אפקטיבי ופרקטי. מיתוג עסקים ויצירת נראות ויזואלית עיסקית לדפוס ולדיגיטל, תוצרים מדויקים לבעל העסק וללקוחותיו. ביצוע מחקר מקיף על כל עסק, על השירותים שלו ועל המתחרים שלו בארץ ובעולם. הבנת הצרכים, גיבוש השפה והכיוון אליו העיצוב יתפתח. התהליך מוביל לתוצר ויזואלי שהוא לא רק יפה, אלא גם אפקטיבי ופרקטי.